LEKEDEN KORKAN KAHRAMAN OLAMAZ!

Halı, banyo, ahşap, mobilya, tekstil ve otomobil temizliğinde etkili sonuçlar alın!
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/bottle-slider-640x640.png

LEKEDEN KORKAN KAHRAMAN OLAMAZ

Halı, banyo, ahşap, mobilya, tekstil ve otomobil temizliğinde etkili sonuçlar alın!
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/bottle-slider-640x640.png

Feat® Leke Çıkarıcı Sprey, geliştirilmiş özel formülü ile tüm lekelerde kullanılabilen ve üstün başarı sağlayan çok amaçlı temizleme ürünüdür. Deri ve cam yüzey harici tüm yüzeylerde uygulanabilir. Yağ, çay, kahve, nar, meyve suyu, şarap, ketçap, çikolata, salça ve kan gibi lekelerde etkilidir. Ağartıcı, solvent, alkol, asit vb. kimyasallar içermez.

Feat Mobilya Temizlik

Tekstil

Tekstil ve kıyafetler üzerindeki lekelerde, ayakkabı tabanlarında ve bez çantalarda kullanılır.

Kullanım: Kurumuş lekelerde en etkili sonuç için ılık su ile lekenin yumuşaması sağlanır. Ardından ürün uygulanır. 1-3 dakika bekledikten sonra mikrofiber bez ile silinmesi ve ardından durulama yapılması önerilir. Tekstilin üzerine ürün uygulanıp ya da makine gözüne ürün eklenerek makinede yıkama yapılabilir. Renkli kıyafetlerde renk ve doku kaybına sebep olmaz. Daha önce işlem görmüş lekelerde etkili olmayabilir.

Halı

Halıda oluşan yağ, çay, kahve, nar, meyve suyu, şarap, ketçap, salça çikolata ve kan lekelerine uygulanır. Tüm halı tiplerinde kullanılır ve renk/dokuya zarar vermez.

Kullanım: Lekeli bölgeye ılık su ile kompres yapıp fazlalığı bir peçete yardımı ile toplayın. Ardından Feat® Leke Çıkarıcı Spreyi uygulayıp 1-2 dakika bekletin. Daha sonra nemli mikrofiber bir bez ile halı yönüne doğru silip durulayın. Yoğun lekelerde işlem tekrarı yapılması tavsiye edilir.

Feat Sprey ile Halı Temizliği
https://feattr.com/wp-content/uploads/2023/04/mobilya-temizligi-feat.webp

Mobilya, Koltuk ve Perde

Mobilya, koltuk, perde ve diğer ev tekstili ürünlerinde oluşmuş leke ve kir temizliğinde üstün başarı sağlar. Antistatik özelliği sayesinde evcil hayvan tüylerini rahatlıkla toplar ve toz oluşumunu engeller.

Kullanım: Lekeli ya da kirli bölgeye direkt ürün uygulanıp silinmesi ve ardından durulanması önerilir. Genel temizlik aşamasında su içerisine bir miktar ekleme yapılarak kullanıma uygundur.

Banyo

Banyoda bulunan armatür ve duş başlığı üzerinde oluşan sabun artığı, su kalıntıları ve kireci temizler. Sert yüzey ve derzlerde oluşan kir ve matlaşmış fayans temizliğinde etkilidir.

Kullanım: Sabun artığı ya da kireçli bölgeye ürün uygulandıktan sonra 1-3 dakika kadar beklenir ve mikrofiber bez ile silinip durulanması önerilir. Duş başlığı ve armatür üzerinde parlaklık etkisi oluşturur.

https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/banyo-temizlik.jpg
Feat Otomobil Direksiyon Temizlik

Otomobil

Otomobil içindeki deri harici tüm döşemelerde kullanılır. İnatçı lekelerin üzerinde biraz beklettikten sonra nemli bir bez ile siliniz.

Kullanım: Mikrofiber bezin üzerine bir miktar Feat® Leke Çıkarıcı Sprey püskürterek temizlemek istediğiniz bölgeye bastırmadan uygulayınız. Koltuklarınızda bulunan lekeler için de doğrudan uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

FEAT®, ŞİMDİ BİR TIK UZAĞINIZDABENİ AL

Feat Mucize İkili
https://feattr.com/wp-content/uploads/2023/05/migrossanal.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/rossmann.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2023/05/miniso-mark.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/trendyol.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/hepsiburada.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/ciceksepeti.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2022/02/amazon.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2023/08/ebebek-logo.png
https://feattr.com/wp-content/uploads/2023/09/bauhauss.png
Feat Leke Çıkarıcı Sprey ve Feat Leke Çıkarıcı Mendil

RD Medya, 2022 © All Rights Reserved